O nás

Naše vize je podnikání, které dává smysl

Jsme milovníci zdravého životního stylu a čerstvé stravy. Věříme výroku: „JSME TO CO JÍME.“ Přejeme si dělat věci, které nám dávají smysl. Toto vše vedlo k tomu, že náš nápad dovážet do České republiky Acai a další brazilské ovoce se stal skutečností.

Vše začalo tím, že jsme si zamilovali dezert Acai bowl v zahraničí na sportovní akci. Doma nic podobného nekoupíte!! A tak naše úsilí bylo zaměřeno na hledání kvalitní organické Acai.

Naši dodavatelé nás mile překvapili skvělým sortimentem v plné kvalitě. Což vedlo k rozhodnutí, že i naši lidé by měli mít tu šanci vyzkoušet Acai bowl a snad se i zamilovat jako my, do Acai a dalších produktů. Které nejenom jsou chuťově fantastické, ale jednoznačně podpoří svým nutričním profilem a vysokým množstvím antioxidantů celkové zdraví organismu, a to přirozenou cestou. Cestou přírody, která nejlépe ví, jak vše poskládat, aby ovoce bylo prospěšné.

Těšíme se, že si naše produkty, a to zejména Acai Berry oblíbíte stejně jako miliony lidí na celém světě. Zkuste Acai bowl (zdravý dezert – doporučuje se sportovcům před výkonem) je FANTASTICKÁ.

 

“Půl světa po ní šílí!“

Při výběru našeho ovoce přikládáme velký význam chuti, přirozenosti, kvalitě a také rychlému a snadnému použití, které zároveň ponechává prostor pro vaši kreativitu. Naším úkolem jsou i spravedlivé ceny pro naše zákazníky i pro naše partnery v zemích původu.
Produkty jsou vyrobeny z nejlepších surovin a pečlivě konzervovány hlubokým zmražením bez přísad. Zaručující nerušený požitek ze 100% ovoce. Všichni víme, že příroda to umí nejlépe. Výsledkem jsou vynikající smoothies a smoothie bowls, čerstvě připravené s minimálním úsilím a v co nejkratším možném čase.

Od roku 2007 provozujeme mrazírenské sklady Frost Logistics a.s., tato firma je pro Vás jistota, že Vaše zboží obdržíte včas a v požadované kvalitě bez porušení teplotního řetězce.